Author: e***g
Date:
Review: LOVE THESE. wearing to the eras tour, cute and good range of sizes PLEASE LIKE 🙏🏻
Color: White
Size: one-size

| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Easter |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 14 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2310271887719470 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 8404874 people said the quality is very good!
Author: e***g
Date:
Review: LOVE THESE. wearing to the eras tour, cute and good range of sizes PLEASE LIKE 🙏🏻
Color: White
Size: one-size
Author: k***a
Date:
Review: there nice I put them on ofyen
Color: White
Size: one-size
Author: h***n
Date:
Review: loved these. says you need eyelash glue to make them stick with foundation on etc but i had a full face of makeup, didnt use any glue whatsoever and it stayed on all night long. wore them to concert and they didnt budge once. im sure if i touched them they may have so would need the glue but just dont touch them once theyre on and they stay all night.
Color: White
Size: one-size
Author: c***1
Date:
Review: Super super cute and are really good quality I used them for guts tour works best with added adhesive not just the sticky back I used eyelash glue
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.