Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good phone
Color: Recolor

3+64GB-pink
3+64GB Grey
3+64GB-black
| Color | Recolor |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes Mini Small Phone |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 2MP |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25032515619821228 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 1057668 people said the quality is very good!
Author: a***n
Date:
Review: Good phone
Color: Recolor
Author: r***8
Date:
Review: very beautiful I love it
Color: Recolor
Author: r***2
Date:
Review: contente
Color: Recolor
Author: a***1
Date:
Review: nickel comme sur la photo je recommande
Color: Recolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.