
SOYES Cellphones
SKU: sw260309170603391694854
Price and availability
485kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Color | Black |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw260309170603391694854 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 5706151 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.