Author: z***6
Date:
Review: Its pretty good, makes my lips really soft and less dry (please like my comment im broke😭)
Color: Pink
Size: one-size

Revive your lips with our Slow Sunday Peach Jelly Lip Mask! Infused with camellia sinensis and centella, it delivers deep hydration and nourishment for soft, healthy-looking lips. Try it and indulge in a little luxury!
| Skin Type | Dry |
| Color | Pink |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Gel |
| Type | Lip Mask Sheets |
| Height | 11.85 cm |
| Length | 9.3 cm |
| Net Weight | 45 g |
| Width | 1.7 cm |
| SKU | sb2308082225585460 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7967162 people said the quality is very good!
Author: z***6
Date:
Review: Its pretty good, makes my lips really soft and less dry (please like my comment im broke😭)
Color: Pink
Size: one-size
Author: i***i
Date:
Review: I have sensitive 'everything' and was skeptical to try this but i did anyways and its so mild and smells sweet and made my lips feel soft after. I recommend
Color: Pink
Size: one-size
Author: p***t
Date:
Review: nice and i use them tons
Color: Pink
Size: one-size
Author: k***y
Date:
Review: Bought these as I suffer with dry lips during the winter months! I sometimes leave these in the fridge so they have a nice cooling effect on my lips when they're sore!
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.