Author: e***6
Date:
Review: great hydration and good quality
Color: White
Size: one-size


Meet your new dream cream and give your skin the hydro boost it needs! Say hello to our Slow Sunday Sakura Hydrating Body Lotion, formulated with soothing botanicals and herbs for refreshed and moisturized skin. This body lotion works overtime to provide you with healthy, nourished, and soft delicate skin, which means you can apply it, then forget it!
| Color | White |
| Texture | Cream |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Height | 16.06 cm |
| Width | 4.38 cm |
| Length | 5.23 cm |
| Net Weight | 100 g |
| SKU | sb2308083282367999 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 2705425 people said the quality is very good!
Author: e***6
Date:
Review: great hydration and good quality
Color: White
Size: one-size
Author: l***1
Date:
Review: Happy with the purchase lovely products
Color: White
Size: one-size
Author: n***6
Date:
Review: So cute love it !!!!!!!!!!!!!!!!!
Color: White
Size: one-size
Author: S***9
Date:
Review: Shein is the best👏🏻👍🏻 we like the products.
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.