Author: I***9
Date:
Review: perfect condition is the face after the mask...will order again..thanks 🥰🥰🥰
Color: White
Size: one-size

Skin's got you down? Give your skin some R&R in just 15 minutes with our Slow Sunday Retinol Moisturizing Face Mask! This unique tencel cloth mask is ultra thin and rests comfortably on the face for the perfect self-care routine. Enriched with retinol and more essence ingredients, this mask rejuvenates, resists free radicals, and improves your skin's overall appearance.
| Texture | Liquid |
| Color | White |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Height | 12 cm |
| Width | 0.3 cm |
| Length | 16 cm |
| Net Volume | 25 ml |
| SKU | sb2307192153911125 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 5586397 people said the quality is very good!
Author: I***9
Date:
Review: perfect condition is the face after the mask...will order again..thanks 🥰🥰🥰
Color: White
Size: one-size
Author: p***n
Date:
Review: Very good.. I always order these face masks.
Color: White
Size: one-size
Author: k***r
Date:
Review: amazing loved it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: White
Size: one-size
Author: r***6
Date:
Review: Great, can’t wait to try on my face!!
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.