Author: m***’
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Does super good job for it’s price. My skin is sensitive and it did not irritate my skin at all. Worth it
Color: Toner | Size: 100ml | 1 photo(s)

100ml
Have you met a toner that does it all? Say hello to our Slow Sunday Facial Toner, made with fruit acids and naturally derived plant extracts that cleanses the skin, shrinks pores, and creates smooth and flawless skin! This toner is suitable for all skin types and helps improve a variety of skin problems, from large visible pores, to rough skin and blackheads.
| Texture | Liquid |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Color | Toner |
| Width | 4.1 cm |
| Length | 4.1 cm |
| Height | 15.4 cm |
| Net Volume | 100 ml |
| SKU | sb2307241151969194 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: m***’
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Does super good job for it’s price. My skin is sensitive and it did not irritate my skin at all. Worth it
Color: Toner | Size: 100ml | 1 photo(s)
Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: have used before and ordering again. excellent product. I have oily combination skin (which I've been told is hardest to treat) also sensitive. have tried many popular expensive brands, but can't believe this actually worked along with fruit toner bought from shein and overnight hydrating lotion from shein. if I help give me a like. thanks ☺️ ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Color: Toner | Size: 100ml | 1 photo(s)
Author: V***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product. Helps to minimize acne pigmentation and scars. perfect as an extra for my hormonal acne treatment.
Color: Toner | Size: 100ml | 2 photo(s)
Author: K***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best product for people who have acne it does work very good i have sent it already many times and im loving this product thank you!
Color: Toner | Size: 100ml | 1 photo(s)