Author: h***e
Date:
Review: been ordering this for a while now, works wonders. i love it so much!! get it girl it works perfectly!! help a broke girl out with some hearts please💞💞
Color: Night
Size: one-size


1. Hydrocolloid dressing Soft and skin-friendly texture helps to cover spots. 2.Salicylic Acid Formula Soothes and protects the skin. 3.Ultra-thin Design Ultra-thin edge fits the skin perfectly making it invisible. 4.Full Cover Protects blemishes from outside irritation and contaminants.
| Texture | Patch |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Night |
| Type | Acne Patch |
| Skin Concern | Acne |
| Length | 8 cm |
| Width | 1.4 cm |
| Height | 12.5 cm |
| Net Weight | 1.33 g |
| SKU | sb2306207649496984 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 5705733 people said the quality is very good!
Author: h***e
Date:
Review: been ordering this for a while now, works wonders. i love it so much!! get it girl it works perfectly!! help a broke girl out with some hearts please💞💞
Color: Night
Size: one-size
Author: A***3
Date:
Review: Love it 🥰, like pls 👇🙏
Color: Day
Size: one-size
Author: n***d
Date:
Review: As ling as i live, i will always repurchase these pimple patches !!! They are the best, and let me tell you i tried so many expensive ones from korea… none of them work this well !
Color: Day & Night
Size: one-size
Author: k***5
Date:
Review: This is my second purchase and I am satisfied. It lasts all day and you can even use makeup on it.
Color: Day
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.