Author: h***2
Date:
Review: I’ve bought a lot of Slow Sunday products and generally like and use them a lot! Great value for money!
Color: White
Size: one-size

Looking for plump and youthful moisturized skin? Reach for our Slow Sunday Collagen Moisturizing Face Mask 5 pack, filled with collagen (of course) and essence ingredients that improve your skin's overall condition! Our mask features an ultra-thin tencel membrane cloth that rests comfortably on your face while making your skin firmer and more smooth. Plus, it features a vegan formula and doesn't contain any parabens or pigments.
| Texture | Liquid |
| Color | White |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Height | 12 cm |
| Width | 0.3 cm |
| Length | 16 cm |
| Net Volume | 125 ml |
| SKU | sb2307198909020838 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7974897 people said the quality is very good!
Author: h***2
Date:
Review: I’ve bought a lot of Slow Sunday products and generally like and use them a lot! Great value for money!
Color: White
Size: one-size
Author: B***g
Date:
Review: I love these will def order again
Color: White
Size: one-size
Author: c***0
Date:
Review: Super packaging !
Color: Retinol
Size: one-size
Author: y***s
Date:
Review: Yassssss skincare, this works really nicely with my skin. Makes me feel fresh and tight
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.