Author: m***e
Date:
Review: Smells good and soft on the skin. Haven’t used it often but got this for free and i must say its good to give as gift
Color: Coffee
Size: one-size

This natural exfoliant from the deep will keep your skin smooth and radiant with the refreshing scent of coconut! Get rid of dry and flaky skin and boost skin radiance with our Slow Sunday Coconut & Dead Sea Salt Body Scrub.
| Color | Coconut |
| Type | Body Scrubs |
| Scent | Milky |
| Effect | Hydrating |
| Height | 6.3 cm |
| Width | 9.5 cm |
| Length | 9.5 cm |
| SKU | sb2305110048300811 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4485484 people said the quality is very good!
Author: m***e
Date:
Review: Smells good and soft on the skin. Haven’t used it often but got this for free and i must say its good to give as gift
Color: Coffee
Size: one-size
Author: m***i
Date:
Review: SMELL SO DAMN GOOD ☕️
Color: Coffee
Size: one-size
Author: a***n
Date:
Review: my favourite scrub so good
Color: Coffee
Size: one-size
Author: 4***3
Date:
Review: Smells so good and good on the skin! I will be buying again.
Color: Coffee
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.