Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so muucchhhh... it looks so good, just like in the pictures. Very recommended!
Color: Dirty Orange


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 67 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25031146274124816 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so muucchhhh... it looks so good, just like in the pictures. Very recommended!
Color: Dirty Orange
Author: k***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you, I like this item very much. Recommend.
Color: Dirty Orange
Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very very pretty
Color: Dirty Orange
Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SO GORGEOUS I LOVE HER
Color: Brown