Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good! Loking natural
Color: Linen Brown

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 74 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2412262860675056 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 4447400 people said the quality is very good!
Author: d***n
Date:
Review: So good! Loking natural
Color: Linen Brown
Author: l***t
Date:
Review: cheap and economic . will buy again
Color: Dark Brown
Author: 3***8
Date:
Review: very nice quality, loved it!
Color: Linen Brown
Author: l***9
Date:
Review: Cute wig
Color: Linen Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.