Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product and good value for money
Color: Brown


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb251230153503375121621 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 9951223 people said the quality is very good!
Author: j***0
Date:
Review: Great product and good value for money
Color: Brown
Author: c***a
Date:
Review: Doesn't look like pictures at all. Style is different and so is the colour. Not happy at all to be honest. Not happy
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.