Author: b***a
Date:
Review: Very good quality! I didn’t expect it to be this good! And it’s very believable and beautiful!
Color: Black Brown


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2410181525532650 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 9468320 people said the quality is very good!
Author: b***a
Date:
Review: Very good quality! I didn’t expect it to be this good! And it’s very believable and beautiful!
Color: Black Brown
Author: l***i
Date:
Review: love this, doesn’t look fake at all and you can adjust it in the back
Color: Black Brown
Author: o***4
Date:
Review: I love it it looks so good
Color: Black Brown
Author: 4***b
Date:
Review: VERY NICE WIG LOOK REAL GET COMPLIMENT
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.