Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good! Loking natural
Color: Linen Brown | 3 photo(s)

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 74 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2412262860634634 |
Overall Rating: 4.84/5
Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good! Loking natural
Color: Linen Brown | 3 photo(s)
Author: l***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cheap and economic . will buy again
Color: Dark Brown
Author: 3***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice quality, loved it!
Color: Linen Brown | 1 photo(s)
Author: l***9
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Cute wig
Color: Linen Brown