Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely love the carebear collection form shein everything you can think of
Color: Pink


Care Bears @carebears50ml
Pressed Bottle Head
| Material | PET |
| Instructions | Sprinkle |
| Color | Pink |
| Volume | 30-100ml |
| Length | 10.3 cm |
| Height | 6 cm |
| Width | 1.9 cm |
| SKU | sb2402226597104636 |
Author: k***2
Date:
Review: I absolutely love the carebear collection form shein everything you can think of
Color: Pink
Author: g***9
Date:
Review: ordered for my daughter so she can take her favourite perfume everywhere
Color: Pink
Author: s***s
Date:
Review: Great item and super great quality! Would absolutely purchase again and 100% reccomend! Please like this if it was useful🥰
Color: Pink
Author: n***a
Date:
Review: it has a cute silicon case, im pleasantly surprised!!
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.