Author: m***s
Date:
Review: Love this
Färg: Rosa


Care Bears @carebears50ml
Pressat flaskhuvud
| Material | PET |
| Instructions | Sprinkle |
| Color | Pink |
| Volume | 30-100ml |
| Längd | 10.3 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Bredd | 1.9 cm |
| SKU | sb2402226597104636 |
Author: m***s
Date:
Review: Love this
Färg: Rosa
Author: a***7
Date:
Review: Immmmm innnnnnnnn loveeeeeeeeee with this realyyyyy realllyyyyy prettyyyyyy wowwwwww Immmmm innnnnnnnn loveeeeeeeeee with this realyyyyy realllyyyyy prettyyyyyy wowwwwww Immmmm innnnnnnnn loveeeeeeeeee with this realyyyyy realllyyyyy prettyyyyyy wowwwwww Immmmm innnnnnnnn loveeeeeeeeee with this realyyyyy realllyyyyy prettyyyyyy wowwwwww
Färg: Rosa
Author: m***n
Date:
Review: Söt men vet dock inte vad den är till för😜
Färg: Rosa
Author: l***n
Date:
Review: So so so cute!
Färg: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.