Author: N***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely adorable
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek


Care Bears @carebears| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Air Cushion Comb |
| Längd | 21.8 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 3.5 cm |
| SKU | sb2308096850008505 |
Author: N***e
Date:
Review: Absolutely adorable
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: l***g
Date:
Review: nice hairbrush and really nothing to complain about.
Färg: Blå
Storlek: En-Storlek
Author: h***3
Date:
Review: supercute and large hairbrush
Färg: Babyrosa
Storlek: En-Storlek
Author: s***6
Date:
Review: جميلااااااااا
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.