Author: b***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute product, good quality and I will recommend this to eveyone!
Color: Purple
Size: one-size


Care Bears @carebears| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Y2K |
| Festivals | New Year |
| Height | 13 cm |
| Length | 22 cm |
| Width | 13 cm |
| SKU | sb2402228488427238 |
Author: b***e
Date:
Review: Cute product, good quality and I will recommend this to eveyone!
Color: Purple
Size: one-size
Author: d***c
Date:
Review: very good quality…..
Color: Purple
Size: one-size
Author: e***x
Date:
Review: Cute print, plenty of room and nice side compartment and zip compartment.
Color: Purple
Size: one-size
Author: 4***1
Date:
Review: lovely detail and very good quality
Color: Baby Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.