Author: v***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I loved it works amazing! You should buy it! Please like!!!❤️
Color: Chocolate | Size: one-size | 1 photo(s)









Consider your eyebrows officically snatched! Our MicroDefine 0.9mm Brow Pencil delivers ultra-fine lines to enhance the look your natural brows with minimal effort. This pencil helps you create the brows of your dreams. Whether you're going for a steep arch look or a thin straight look, this pencil's got you covered from AM to PM.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Chocolate |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Height | 1.3 cm |
| Length | 15 cm |
| Net Weight | 0.02 g |
| Width | 2.6 cm |
| SKU | sb25052293282395927 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: v***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I loved it works amazing! You should buy it! Please like!!!❤️
Color: Chocolate | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: C***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The product came earlier and good for the price, i like it.
Color: Ebony | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: n***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love how it's very fine and not too dark/too orange. Great for natural looking brows, The packaging is good.
Color: Taupe | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Yes this is perfect! Lasts a looong time and has the tiniest stroke
Color: Auburn | Size: one-size