Author: s***y
Date:
Review: هي تاني مره عم اطلب منها حبيتها كتيررر
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek




| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| Längd | 1.7 cm |
| Bredd | 1.7 cm |
| Höjd | 10.3 cm |
| Vikt | 2.5 g |
| SKU | sb25082102217755191 |
Brand Name: SHEGLAM
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 1585653 people said the quality is very good!
Author: s***y
Date:
Review: هي تاني مره عم اطلب منها حبيتها كتيررر
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: a***6
Date:
Review: Buona mi piaciuto molto
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: b***1
Date:
Review: amei, só não entendi se é um gloss ou batom mas amei uhu
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: f***4
Date:
Review: O really loved this só Nice, i am sutiafied
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.