Author: ?***?
Date:
Review: Amazing product, please like i need points🫶🏼🫶🏼🎀🎀 Lasting Power: looong
Color: Adorn
Size: one-size









Bring a natural color to your cheeks with our SHEGLAM Playing Cupid Cream Blush! Featuring rich color payoff and soft silky texture, you can apply this blush directly on your lips or cheeks with your fingers or a brush.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Devotion |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Cream Blush |
| Height | 2 cm |
| Length | 7 cm |
| Net Weight | 3.6 g |
| Width | 6 cm |
| SKU | sb2406050411144418 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7409062 people said the quality is very good!
Author: ?***?
Date:
Review: Amazing product, please like i need points🫶🏼🫶🏼🎀🎀 Lasting Power: looong
Color: Adorn
Size: one-size
Author: k***e
Date:
Review: i really like it not so dark at all. please like im broke asf
Color: Cherish
Size: one-size
Author: k***e
Date:
Review: i really like it not so dark at all. please like im broke asf
Color: Delight
Size: one-size
Author: 4***8
Date:
Review: love this blush AND iIlove love love the packaging. the compact is super duper cute! 🥺
Color: Romance
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.