Author: P***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Same as the picture...looking nice 🥰
Color: Coffee Date Palette | Size: one-size | 1 photo(s)







Meet your everyday essential with a mauvey pink twist! This palette features a balanced mix of soft mattes and radiant sparkles that blend with ease, perfect for creating subtle day looks or adding a touch of glow for the evening. Effortless, versatile, and wearable, just the way neutrals should be!
| Color | Mauve Mood Palette |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| Height | 1.36 cm |
| Length | 14.2 cm |
| Net Weight | 7.6 g |
| Width | 6.1 cm |
| SKU | sb251204886388089685 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: P***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Same as the picture...looking nice 🥰
Color: Coffee Date Palette | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Same as the picture I love the colors 🩷🩷
Color: Mauve Mood Palette | Size: one-size
Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this pallet gonna use it all the time!
Color: Sahara Heat Palette | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: C***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Color: Desert Hues Palette | Size: one-size | 1 photo(s)