Author: a***4
Date:
Review: it is beautiful, very shiny, has a slight pink tone to it
Color: Vanilla Frost
Size: one-size







Achieve a glow that you can see all the way from outerspace with this highlighter! Featuring a unique reflective sheen, you'll have all the extraterrestrials jelly of your shine.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Vanilla Frost |
| Finish | Radiant |
| Texture | Pressed Powder |
| Height | 5.3 cm |
| Length | 5.3 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 5.3 cm |
| SKU | sb2403214464424096 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7396926 people said the quality is very good!
Author: a***4
Date:
Review: it is beautiful, very shiny, has a slight pink tone to it
Color: Vanilla Frost
Size: one-size
Author: s***h
Date:
Review: such a GREAT highlighter honestly better than a lot of the high end brands. gives you that wet glossy look. soooo cheap aswell deffo a buy. I’m pakistani and have olive/ brown skin and got champagne.
Color: Tea Cake
Size: one-size
Author: C***2
Date:
Review: Best ever pink highlighter so beautiful 💖
Color: Heart Galaxy
Size: one-size
Author: 1***t
Date:
Review: love this the camera doesn't do it justice sooo cute (please like I'm poor) and it's buildable
Color: Vanilla Frost
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.