Author: y***a
Date:
Review: I liked ❤️
Color: Baby Pink
Size: one-size

| Color | Baby Pink |
| Benefits | Long-Wearing |
| Texture | Cream |
| Finish | High-Shine |
| Height | 12 cm |
| Length | 12 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb25090231930115357 |
Brand Name: SHEGLAM HAIR
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-HAIR-sc-0141650432.html
Quality: 7435914 people said the quality is very good!
Author: y***a
Date:
Review: I liked ❤️
Color: Baby Pink
Size: one-size
Author: i***g
Date:
Review: nice presents ..
Color: Baby Pink
Size: one-size
Author: m***2
Date:
Review: i actually liked it, i got three in one!!!
Color: Baby Pink
Size: one-size
Author: s***l
Date:
Review: So cute I love it! Looks exactly like in the photos, I totally recommend it:)
Color: Baby Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.