
SHEGLAM HAIR Makeup Packaging, Suitable For Holiday Gift Packaging
SKU: sb260313142579872878674
Price and availability
2 210kr
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Material | TPR |
| Corresponding Part | Face |
| Color | Silver |
| Type | Makeup Box |
| Length | 40.64 cm |
| Width | 30.48 cm |
| Height | 15.24 cm |
| SKU | sb260313142579872878674 |
Brand Name: SHEGLAM HAIR
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-HAIR-sc-0141650432.html
Quality: 7557412 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.