Author: n***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice, super shiny
Color: Red Bean | Size: one-size | 2 photo(s)









Bounce into a glittery glow with our Glowchi Bouncy Highlighter! This satisfyingly squishy highlighter features green tea and ginger extracts to tackle excess oil and help soothe skin while highlighting your look with a pearlescent sparkle. Ditch your broken highlighter for a mochi glow that won't quit no matter how much you squish it!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Cherry Blossom |
| Finish | Radiant |
| Texture | Bouncy |
| Type | Powder Highlighter |
| Height | 2.2 cm |
| Length | 7 cm |
| Net Weight | 9.5 g |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb25062504508584260 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: n***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice, super shiny
Color: Red Bean | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: colour payoff is out of this world, beautiful orange 🍊 shade with golden shmimmers
Color: Red Bean | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: i***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's such a beautiful orange/red glow can't wait to use it
Color: Red Bean | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: l***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best highlighter ever!💗
Color: Powdered Sugar | Size: one-size | 3 photo(s)