Author: m***2
Date:
Review: Very nice this sheglam
Color: Fruit Punch
Size: one-size



Your natural flush and lip shade, but BETTER! This easy-to-use liquid cheek and lip tint provides a natural look that won't budge after a long day! Formulated with sodium hyaluronate and fucus extract, it also moisturizes your skin for cheeks and lips that are ultra pink and plump!
| Material | ABS |
| Color | Fruit Punch |
| Texture | Cream |
| Finish | High-Shine |
| Length | 3.5 cm |
| Width | 2 cm |
| Height | 6.3 cm |
| Net Volume | 6 ml |
| SKU | sb25061038748441061 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 3939719 people said the quality is very good!
Author: m***2
Date:
Review: Very nice this sheglam
Color: Fruit Punch
Size: one-size
Author: b***o
Date:
Review: Very cute and pretty
Color: Fruit Punch
Size: one-size
Author: m***2
Date:
Review: Very nice this sheglam
Color: Fruit Punch
Size: one-size
Author: M***a
Date:
Review: Very cute and very nice
Color: Fruit Punch
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.