Author: o***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really like it, and it blends well with your brows
Color: Chocolate | Size: one-size | 1 photo(s)








Get the brows of your dreams without sleeping a wink. Our Fluff Line Eyebrow Pencil delivers a soft mist effect that mimics the natural texture of real brow hairs for a perfectly fluffy finish. Designed with beginners in mind, it features a built-in sharpener and dual-ended brush for easy blending and smooth, natural strokes. With multiple shade options tailored to different hair and skin tones, this pencil makes it simple to find your perfect match.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Ebony |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Gel |
| Height | 0.76 cm |
| Length | 1.2 cm |
| Net Weight | 1.15 g |
| Width | 0.76 cm |
| SKU | sb25071435571509597 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: o***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really like it, and it blends well with your brows
Color: Chocolate | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: f***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: matching color with my original eyebrow, very gliding and easy to use. I bought two pieces, both of them very good packaging
Color: Chocolate | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: O***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Just as described I love it
Color: Ebony | Size: one-size
Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice same in the picture
Color: Chocolate | Size: one-size | 1 photo(s)