Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute, will buy again!
Color: Coffee | Size: one-size | 1 photo(s)


The brow game is a serious one and we don't mess around! That's why we created this perfect dual-ended pencil to help you with all your brow needs. The ultra-fine end defines and shapes your arches, while the comb grooms and blends. The best part? The formula is long-lasting, smudge proof, and waterproof so your brows look shaped and pretty at all times!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Light Brown |
| Finish | Matte |
| Texture | Pencil |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Height | 15.6 cm |
| Length | 2.8 cm |
| Net Weight | 0.3 g |
| Width | 2.2 cm |
| SKU | sbbeauty03190909552 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute, will buy again!
Color: Coffee | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: g***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love the packaging looks so fancy, also has a brush and the color fits nice, its also creamy but not so creamy so it doesnt smudge thats good (pls like)
Color: Light Brown | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my go to eyebrow pencil, works a treat and I used to pay 10x this amount for a different one so I'm super pleased with it!
Color: Coffee | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: R***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my go to brow pencil I love it
Color: Dark Brown | Size: one-size | 1 photo(s)