
NEW

SHEGLAM Concealer
SKU: sb260319180835841147194
Price and availability
3 400kr
Net Content
3.5ml*14
Size Guide
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection


3.5ml*14
| Color | Multicolor |
| SPF | No |
| Benefits | High Coverage |
| Finish | Natural |
| Texture | Cream |
| Height | 10.5 cm |
| Length | 54 cm |
| Width | 47 cm |
| SKU | sb260319180835841147194 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 1303474 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.