Author: T***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great! Beautiful color and long lasting
Color: Let's Flamingle | Size: one-size | 2 photo(s)


You'll be hardcore crushing on this colored eyeliner once you get a taste of its many talents. Get ready for super-pigmented color payoff, smooth, seamless lines and an easy-to-apply gel formula that, well, gels perfectly with your skin for all-day, smudge-free glam. Bottom line: this isn't an overnight fling, it's a full-on love affair!
| Ingredients | Alcohol-Free, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Let's Flamingle |
| Finish | Matte |
| Texture | Gel |
| Type | Eyeliner Pencil |
| Height | 13.3 cm |
| Length | 2.6 cm |
| Net Weight | 0.25 g |
| Width | 1.4 cm |
| SKU | sb2108272665720827 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: T***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great! Beautiful color and long lasting
Color: Let's Flamingle | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: f***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute I like and so pigmented
Color: Wild Thoughts | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very pigmented. holds up well. nice orange colour
Color: Wild Thoughts | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really pigmented summery colour
Color: Palm Springs | Size: one-size | 3 photo(s)