Author: v***e
Date:
Review: Nice color, not too bright, has cooling effect. Please like my comment ❤️
Color: Rosé Veil
Size: one-size










Get ready to amplify your pout with a burst of vibrant color and irresistible plump! This glossy wonder not only enhances your lips with medium, flattering shades but also gives them a fuller, more luscious look. Perfect for adding a touch of glam and a whole lot of confidence to any look.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Honey Glaze |
| Finish | Glossy |
| Texture | Gloss |
| Height | 12.54 cm |
| Net Weight | 1.5 g |
| Width | 1.24 cm |
| Length | 1.24 cm |
| SKU | sb2501029129554062 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7721935 people said the quality is very good!
Author: v***e
Date:
Review: Nice color, not too bright, has cooling effect. Please like my comment ❤️
Color: Rosé Veil
Size: one-size
Author: N***a
Date:
Review: Love this for mee..i love it and when uou read Lip plumper it means business ❤️🔥i need 14 of them…i have black lips so i use deep brown lip pencil with a little black pencil to pop more add the plumper put little pink gloss 💋
Color: Cherry Gleam
Size: one-size
Author: s***x
Date:
Review: So cute PLEASE LIIKE MY COMMENT
Color: Cherry Gleam
Size: one-size
Author: m***2
Date:
Review: Unique product. Highly recommended. The material is very good. The color is gorgeous. It is durable. Totally worth the money!
Color: Honey Glaze
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.