Author: l***z
Date:
Review: Perfect I really love it 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Dune
Size: one-size


This foursquare palette features a curated selection of colors that'll make you a contouring queen! A luminous highlighter, creamy blush, bold bronzer and setting powder provide you with the quintessential quartet to enhance your natural features.
| Ingredients | Alcohol-Free, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Dune |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Pressed Powder |
| Height | 1.3 cm |
| Length | 12.5 cm |
| Net Weight | 24.6 g |
| Width | 12.5 cm |
| SKU | sbbeauty42210315842 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 4817409 people said the quality is very good!
Author: l***z
Date:
Review: Perfect I really love it 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Dune
Size: one-size
Author: v***a
Date:
Review: it looks of good quality, I am very satisfied
Color: Dune
Size: one-size
Author: m***a
Date:
Review: really good pigments i really like this pallete
Color: Dune
Size: one-size
Author: a***7
Date:
Review: Worth the price , recommended
Color: Dune
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.