
SANIYE R1090 Shade Primer
SKU: sb2304228709370877
Price and availability
37kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Benefits | Long-Wearing |
| Color | Clear |
| Width | 1 cm |
| Length | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Net Volume | 1 ml |
| Net Weight | 3 g |
| SKU | sb2304228709370877 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.