Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing and awesome huge
Color: Titanium Color

8GB+256GB
| Charger | Include a charger |
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.78" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T616 |
| SKU | sw25060306407477363 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 5256435 people said the quality is very good!
Author: h***2
Date:
Review: Amazing and awesome huge
Color: Titanium Color
Author: j***1
Date:
Review: Great
Color: Black
Author: m***4
Date:
Review: love it
Color: Black
Author: B***s
Date:
Review: Very good product highly recommended
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.