Author: A***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing quality..white beams are really good and powerful..
Color: White

H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq25061172720296733 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5043710 people said the quality is very good!
Author: A***s
Date:
Review: Amazing quality..white beams are really good and powerful..
Color: White
Author: s***c
Date:
Review: very good for that price
Color: White
Author: l***r
Date:
Review: Very bright lights
Color: White
Author: g***1
Date:
Review: very bright
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.