Author: f***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing product works really well
Color: White

White
H4
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260320134261309480219 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 4737890 people said the quality is very good!
Author: f***9
Date:
Review: Amazing product works really well
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.