Author: j***5
Date:
Review: Bat foarte bine
Color: Multicolor

From
D4S
D3S
D2S
D1S
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq251121662679731872 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 7518522 people said the quality is very good!
Author: j***5
Date:
Review: Bat foarte bine
Color: Multicolor
Author: P***o
Date:
Review: Това е за резерва но иначе съм поръчвал такива добър заместител на оригинала
Color: Multicolor
Author: b***8
Date:
Review: 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
Color: Multicolor
Author: r***3
Date:
Review: testate de o luna si sunt super ok,au raza buna, pentru BMW trebuiesc codate chiar daca NU apar erori in bord, la inceput nu le-am codat si unul sa stins, dupa ce le-am codat nu am mai avut probleme.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.