Author: m***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good, highly recomending.
Color: White

H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051982710502969 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 1991827 people said the quality is very good!
Author: m***e
Date:
Review: Very good, highly recomending.
Color: White
Author: T***r
Date:
Review: Super
Color: White
Author: v***1
Date:
Review: good but not compatible for all cars.
Color: White
Author: V***8
Date:
Review: Very very good, nice
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.