Author: m***6
Date:
Review: they look very good quality 👌 I haven't put them yet, I believe it will be good!
Color: White

H8
H11
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25070225453518438 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5690348 people said the quality is very good!
Author: m***6
Date:
Review: they look very good quality 👌 I haven't put them yet, I believe it will be good!
Color: White
Author: s***_
Date:
Review: ♥️🤍♥️🤍♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: White
Author: g***l
Date:
Review: Fantastic lights, great price and huge difference in my Suzuki Bandit.
Color: White
Author: g***l
Date:
Review: Fantastic lights, great price and huge difference in my Suzuki Bandit.
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.