Author: h***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: yes so cute nails jeaa
Color: Multicolor

Square
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Colorblock |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.8/2.3 cm |
| Width | 1.1/2.1 cm |
| SKU | sb2409100978911917 |
Author: h***4
Date:
Review: yes so cute nails jeaa
Color: Multicolor
Author: n***7
Date:
Review: wow very cute and cheap nails 💅 😍
Color: Multicolor
Author: m***9
Date:
Review: Surprisingly good quality for the price—definitely worth trying!
Color: Multicolor
Author: a***n
Date:
Review: very good quality easy to use
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.