Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sehr zufrieden sehr gute Qualität und super Verarbeitet. Kann man nur weiterempfehlen
Color: Multicolor
Size: Grey Blue

Grey Blue
| Material | Polyamide |
| Composition | 76.8% Polyamide |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Bandage |
| Length | 7 cm |
| Width | 13 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb260209200260156095849 |
Author: h***a
Date:
Review: Sehr zufrieden sehr gute Qualität und super Verarbeitet. Kann man nur weiterempfehlen
Color: Multicolor
Size: Grey Blue
Author: e***e
Date:
Review: Mycket bra produkt
Color: Multicolor
Size: Grey Blue
Author: w***i
Date:
Review: Buena calidad y talla muy bien, repetiria
Color: Multicolor
Size: Grey Blue
Author: s***5
Date:
Review: Mooi
Color: Multicolor
Size: Grey Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.