Author: P***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good I have got this product before i recommend buying. Very very good
Color: Hot Pink | Size: one-size | 1 photo(s)

| Material | PP |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Color | Hot Pink |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 23.4 cm |
| Width | 8.1 cm |
| Height | 3.9 cm |
| SKU | sb2303164552929886 |
Overall Rating: 4.84/5
Author: P***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good I have got this product before i recommend buying. Very very good
Color: Hot Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super cute and good quality
Color: Hot Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: p***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it second time bought
Color: Hot Pink | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: j***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Can’t wait to use this hollow out hair brush on my hair great quality
Color: Hot Pink | Size: one-size | 3 photo(s)