
Refurbished Apple IPhone 12 (Fully Unlocked) Grade A - Green
SKU: sw260218025829451622583
Price and availability
From
1 979kr
ROM
64G
128G
256G
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

From
64G
128G
256G
| Color | Green |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Version | US Version |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260218025829451622583 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 156452 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.