
Refurbished Apple IPhone 12 (Fully Unlocked) Grade A - Blue
SKU: sw260303092304443285872
Price and availability
3 796kr
ROM
128G
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

128G
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Version | US Version |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260303092304443285872 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9135225 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.