Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Grey
8GB+256GB
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 15 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | DotDisplay FHD+ |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 685 |
| SKU | sw25100977004375703 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 5386861 people said the quality is very good!
Author: d***i
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Grey
Author: l***a
Date:
Review: bel telefono mio figlio molto contento
Color: Black
Author: f***r
Date:
Review: Tolles Smartphone mit starkem Akku.
Color: Black
Author: e***0
Date:
Review: buono
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.