Author: a***9
Date:
Review: muy bueno
Color: Deep Sea Blue

4GB+128GB
Xiaomi (MI) Redmi 14R Xiaomi Redmi 5G mobile phone high cost performance elderly and students thousand yuan cheap Redmi 14R
| Charger | Include a charger |
| Color | Olive Green |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 14C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 7 Gen2 |
| SKU | sw25063056855789368 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 286172 people said the quality is very good!
Author: a***9
Date:
Review: muy bueno
Color: Deep Sea Blue
Author: d***i
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Lavender
Author: l***a
Date:
Review: no me fijfijé en quequéera version china no admite google en fin no me sirve solo para llamar
Color: Shadow Black
Author: k***t
Date:
Review: لا انصح بشراءه وصلني مكسور ومافي ترجيع
Color: Deep Sea Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.