Author: n***o
Date:
Review: Best makeup bag ever, so sparkly and fits everything you'd need!!
Color: Burgundy
Size: one-size


| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Western |
| Height | 12.5 cm |
| Length | 21.5 cm |
| Width | 12.5 cm |
| SKU | sb2312212201357433 |
Author: n***o
Date:
Review: Best makeup bag ever, so sparkly and fits everything you'd need!!
Color: Burgundy
Size: one-size
Author: A***x
Date:
Review: I love it, amazing! Recommend
Color: Hot Pink
Size: one-size
Author: J***W
Date:
Review: I love the Smurfs so I needed this in my life. It is a decent size for toiletries and good quality. Please like my review if you have found it helpful :)
Color: Blue
Size: one-size
Author: d***c
Date:
Review: So cute! A lil different shape then pictured
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.