Author: K***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really great quality I love it
Color: White
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2302150409631548 |
Author: K***y
Date:
Review: really great quality I love it
Color: White
Author: k***6
Date:
Review: ı love it
Color: White
Author: a***n
Date:
Review: I lovthis very good quality you should buy it I recommend
Color: White
Author: J***7
Date:
Review: Satisfied with my order
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.